Våre ansatte

Våre ansatte 2022-09-14T10:30:03+02:00

Christian Lærum Wiktorin

Statsautorisert revisor / Oppdragsansvarlig revisor / Daglig leder

E-post: christian@re-revisjon.no

Telefon: 98 01 15 33

Christopher Jacobsen

Statsautorisert revisor / Manager

E-post: christopher@re-revisjon.no

Telefon: 48 32 90 08

Henrik Landsverk

Statsautorisert revisor / Partner

E-post: henrik@re-revisjon.no

Telefon: 41 67 92 98

Sonja Skaug

Statsautorisert revisor / Senior medarbeider

E-post: sonja@re-revisjon.no

Telefon: 41 51 27 50

Linda Eyde

Medarbeider

E-post: linda@re-revisjon.no

Telefon: 98 43 68 35

Silje Vestmo

Medarbeider

E-post: silje@re-revisjon.no

Telefon: 92 97 65 04

Ludvik Buer

Medarbeider

E-post: ludvik@re-revisjon.no

Telefon: 40 45 62 43

Daniel Erling Sæther

Senior revisormedarbeider

E-post: daniel@re-revisjon.no

Telefon: 91 79 60 00

Emilie Angelica Fjeldberg

Medarbeider

E-post: emilie@re-revisjon.no

Telefon: 47 68 95 44