Våre ansatte

Våre ansatte 2020-02-19T15:03:19+02:00

Christian Lærum Wiktorin

Daglig leder / Statsautorisert revisor / Oppdragsansvarlig revisor

E-post: christian@re-revisjon.no

Telefon: 98 01 15 33

Magnus Kyllingstad

Registrert revisor /
Pensjonert partner

E-post: magnus@re-revisjon.no

Telefon: 92 65 54 69

Dennis Hansen

Registrert revisor /
Manager

E-post: dennis@re-revisjon.no

Telefon: 97 53 07 35

Christopher Jacobsen

Manager/ Registrert revisor

E-post: christopher@re-revisjon.no

Telefon: 48 32 90 08

Remi Sletthagen

Senior revisormedarbeider / Registrert revisor

E-post: remi@re-revisjon.no

Telefon: 97 97 06 45

Henrik Landsverk

Registrert revisor / Manager

E-post: henrik@re-revisjon.no

Telefon: 41 67 92 98

Sonja Skaug

Senior revisormedarbeider / Registrert revisor

E-post: sonja@re-revisjon.no

Telefon: 41 51 27 50

Ine Merete Hansen

Revisormedarbeider

E-post: ine@re-revisjon.no

Telefon: 92 05 34 21